0

Корзина пуста.

HomeGas CarrierSTL або вивантаження в офшорі

STL або вивантаження в офшорі

STL представляє найсучаснішу технологію морського завантаження.

👉 STL, райзер і якірні ланцюги будуються і встановлюються на місці незалежно від FSRU. Після прибуття судно самостійно підключається до STL. Ця система функціонує навіть при штормових умовах. Підключення можливе при хвилях до 5 метрів, хоча це непроста задача (чому саме розкажемо на курсі).

Буй, пришвартований до морського дна, підтягують і закріплюють у mating cone судна. Буй містить турель, з’єднану зі швартовною системою (система якорів) та райзером (по-простому – шланг).

Система дає можливість FSRU обертатися (weathervane) навколо буя під дією хвиль і вітру.

Коли судно не під’єднано до системи, то буй вільно плаває на безпечній для навігації суднів глибині, очікуючи своє FSRU з вантажем.

 


Колись операції по під’єднанню буя були регулярними: FSRU завантажувало СПГ, під’єднювалося бо буя і вивантажувало газ на берег. І процес повторювався. Зараз ця навичка, майстерність повільно сходить нанівець.

Але якщо у вас є досвід SPM (Single Point Mooring) або досвід з аналогічними системи, якщо у вас є досвід на VLGC, або на іншому великому судні, то шанси потрапити на FSRU у вас вищі.

Про інші цікаві системи FSRU ви дізнаєтесь на курсі «FSRU Advanced Introduction»: https://educationmarine.com/courses/fsru-advanced-introduction/

Присоединяйтесь к Education Marine

Получите мгновенный доступ к бесплатным курсам, которые повысят уровень знаний и продвинут по карьерной лестнице

Читайте так же
cherez-kakoj-bort-luchshe-razvernutsya-na-ochen-ogranichennoj-akvatorii-kopiya-2
Читать
kak-podgotovit-sudno-k-gruzovym-operacziyam
Читать
intervʼyu-dimi_3
Читать

ХОТИТЕ ПОЛУЧИТЬ ДОСТУП К БОЛЕЕ 100 ЧАСАМ БЕСПЛАТНОГО КОНТЕНТА?